pages

Belino детски чорапогащи 3040 бял

Belino детски чорапогащи 3040 бял

7,90 лв.

( 0 ) Коментара / Напишете коментар

Код на продукта : 3040

Наличност : В наличност


Възможни опции

Количество
+

Детски,непрозрачен,микрофибърен чорапогащник,мек и еластичен.

Код:3040

6-8 год. - 119-131 см

9-10 год. - 132-144 см

11-13 год. - 145-156 см

Напишете коментар

Забележка: HTML не се потдържа!

Рейтинг: Лош           Добър